Liberec - aquapark i Ještěd

Liberec - aquapark i Ještěd

Do Liberce na víkend?

Správná volba pro milovníky vodních radovánek i horské turistiky. Aquapark Babylon je nazýván Vodním rájem ve stylu řeckých lázní. Zde si přijdou na své všechny věkové kategorie (děti, milenci, manželé, babičky, dědové). Zakoupili jsme si pobytový wellness balíček, takže jsme si vychutnali i masáže a solnou jeskyni. Kluci se vyřádili v Lunaparku a v 5D kině. Vyzkoušeli jsme všechny tobogány a vířivky. Kolem osmé hodiny začala akce pro nudisty, které jsme se nezúčastnili :) Ale naturalisti si jistě přišli na své. Procházeli jsme se po městě, které je stále jako mírně do kopce. Na náměstí je radnice, která je opravdu překrásná, ve dne i v noci. Na Ještěd vede pěkná krpa, ale když ji zdoláte výhled je nezapomenutelný.

Nepřehlédněte

U Aquaparku Babylon vystavěli nový komplex nazvaný IQ park. Můžete si vyzkoušet mnoho fyzikálních zákonů, rotující válec, vodní hrátky a v první podlaží expozice se nachází zrcadlový labyrint.

Navštivte Kanadu!

Navštivte Kanadu!

Nemáte dobrý pocit v letadle, ale to nevadí. Máme přece Českou Kanadu. Že Vám to nic neříká? To bude nejspíš tím, že jste nenavštívili Jižní Čechy poblíž Slavonic.
Jaro v Římě

Jaro v Římě

Jak se neztratit mezi všemi těmi Fóry Romany? .) Mrkněte na naše tipy, jak proběhnout Caesarovo město za 2 dny a ochutnat i pizzu…